Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. 5 300 EUR Viti: 2003. Ofertë e përballueshme për 2008' Toyota Aygo nga pronari në Shqipëri (Tiranë) OLX Online Services S.R.L. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Prin clic pe butonul Inregistreaza-te, accept Termenii de utilizare. 4 500 EUR Viti: 2007. Am înțeles că S.C. OLX Online Services S.R.L. Toyota Aygo. îmi folosește datele personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind modulele cookie și alte tehnologii similare.S.C. Kontakt 0692269749. Dje 18:19 Toyota hilux 2.5TDI d4d viti i prodhimit 2007 RKS . Në Makina.al mund të gjeni më shumë Toyota Yaris nga më shumë shitës të makinave! Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Blej Toyota Rav 4 ne Shitje ne Merrjep.al . Shitet Toyota Aygo i Vitit 2007. Moze zamena so pogolema kola TURAN (diesel automatik), Ford … Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Vetura ne shitje Toyota RAV 4. Vetura dhe Toyota ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Mire. ... Makina në shitje; Aplikacione falas për telefonin tuaj Vetura ne shitje Toyota Aygo. Toyota yaris 1.4 nafte viti 2007 kamio automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike goma . Viti: 2007. toyota aygo 1.4 nafte manual 2007 TOYOTA AYGO 1.4 NAFTE MANUAL VITI 2007 MAKINA ESHTE SHUME EKONOMIKE EDHE E SHPEJTE ME LETRA DERI NE Pogradec 25 korrik 21:53 Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Toyota Aygo 1.4 naft viti 2006mundesi ndrimi . Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Ate do ta gjeni duke klikuar ne kete faqe. 6 000 EUR Viti: 2007. Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Rav 4 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. 1.4 nafte. Toyota RAV4 2007 200,000KM. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Cmimi I diskutueshem. MirLir.com: Toyota | Vetura në shitje në Fier - Kerkoni ose postoni tani Toyota | Vetura në Fier ! Kilometrazha: 140 000 - 149 999. --> Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep.com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Detajet e shpalljes në MerrJep.com. 3,550 EUR (Çmimi është i negociueshëm) 3,850 EUR (Çmimi me ndërrim) Naftë Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 11/14/2020. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Toyota Avensis nga më shumë shitës të makinave! Vetura ne shitje Toyota Aygo. ... Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2007 Automatike. Mire. Të përdorura 2007 Toyota Avensis në shitje në Shqipëria, Tiranë për 4000. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius, Toyota Camry, Toyota Avalon dhe shumë të tjerë në shitje … Toyota Aygo OLX.ro. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Shitet Toyota Aygo 1.0 benzin me Klime viti prodhimit 2008 , ne gjendje perfekt , shpenzimet e vogla , kater dyer , regjistrim i pare RKS importuar ne Zvicrra . Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Të përdorura 2007 Toyota Yaris në shitje në Shqipëria, Tiranë për 4300. - blini 2008' Toyota Aygo në motors.al! Të përdorura 2008 Toyota Aygo në shitje në Shqipëria, Tiranë për 3900. Toyota Off Road Më 11 tetor, Autotrade ka organizuar një trajnim të sigurisë jashtë rrugës pranë liqenit Badovc, që ndodhet pak kilometra nga qyteti i Prishtinës. Choose one of the available engines, configure exterior and interior and pick up accessories that will make your Toyota Aygo truly yours. Configure your own Toyota Aygo. 27 Gush 18:32 ... Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR Viti: 2006. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Toyota në panairin e automjeteve në Gjenevë të vitit 2017 Prezentimin e Yaris-it të ri 2017 dhe të Yaris-it GRMN, risitë e vërteta të Toyota-së. 044-616-992 Lire. Shisni / Blini Makina Online. Vendndodhja e makinës është në Bergamo, Itali. 3,550 EUR (Çmimi është i negociueshëm) ... Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 11/14/2020. tojota-100Cc benzin super ekonomike- e sapo targuar -makina ka ardh nga zvicrra-ne super gjendje-makina esht me 5 porta abies srs airbag 4 goma t reja -per info -s ka nevoj per as gje Çmimi €3,000. Toyota yaris 1.4 naft 2009 0683363833 4,300 Euro Toyota Corolla 1.4 D-4D Nafte e sapo ardhur nga Gjermania 3,500 Euro TOYOTA YARIS, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE 4,300 Euro Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 3 000 EUR Viti: 2007. 18 Dhj ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Shitet Makina Vetura Toyota Aygo + Krijoni shpallje Shpalljet ... Shite toyota AYGO 2007. Shiten Toyota te Reja, te Perdorura. Njoftime për Toyota ne Shitje Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Toyota aygo dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni toyota aygo ne shitje toyota aygo toyota aygo toyotaaygo toyota aygo 2014 Nyt myynnissä Toyota Aygo 75 000 km, 2006 - Naantali. Të gjitha Makina Vetura Toyota Aygo + Krijoni shpallje Shpalljet ... Shite toyota AYGO 2007. MirLir.com: Toyota | Vetura në shitje në Lushnjë - Kerkoni ose postoni tani Toyota | Vetura në Lushnjë ! Lire. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Vetura ne shitje Toyota RAV 4. Ngjyra Gri me 70 000 Kilometra dhe me cmim 3 900 Euro. Toyota Aygo 1.0 Benzin -2005 Tiptronik automatik (55KW) Voziloto e vo odlicna sostojba, so kompletna oprema: -Tiptronik/automatik -5 VRATI -KLIMA -ABS -BORD KOMJUTER -4 AERBEGA - boja met.siva -SERVO VOLAN -CENTRALNA BRAVA -EL.PROZORI -RADIO CD -registririrana e do juli 2017 + zelen karton Mnogu mala potrosuvacka. Shisni / Blini Makina Online. Rregulloren mund ta lexoni online ose mund ta shkarkoni dhe ta ruani per ta lexuar me vone. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Toyota Aygo nga më shumë shitës të makinave! 27 Gush 18:32 ... Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR Viti: 2006. Viti: 2007. 2007 2500 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 1 ditë më parë. Shkarkimi i ketyre informatave nga rrjeti eshte shume i lehte dhe pa pagese. I/e përdorur 2008' Toyota Aygo Benzinë Mekanike 10000 km. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Shitet makine Toyota Aygo, --, Njoftime, Makina, Toyota, Aygo Dje 14:56 ... shes toyota aygo. 13,200 EUR 12,600 EUR (Çmimi është i negociueshëm) Naftë Automa 2010 2200 cm³ E doganuar Pa regjistrim Kilometrazha: 140 000 - 149 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Dje 16:47 ... Vetur ne shitje Toyota Corolla. Makina është postuar në datën 20 Mar 2017. ... Shitet toyota corolla versio ne super gjendje 2008. Vetura në shitje Seat Toyota Aygo në Malishevë Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Viti: 2007. Viti: 2007. Vetura në shitje Daewoo Toyota Aygo Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Kjo menyre e informimit eshte shume e lehte kur ke ne pronesi nje Toyota. Kilometrazha: ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Shitet Toyota RAW4 4x4 e vitit 2007, ne gjendje shume te mire pune, tapiceri lekure, klima, pilot automatik, sensore parkimi dhe kamera parkimi, letra te paguara deri ne shkurt 2021. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Nyt myynnissä Toyota Aygo 1.0 VVT-i, 148 000 km, 2006 - Hämeenlinna. Shpallje Shpalljet... Shite Toyota Aygo Rendit sipas më të mira më të shtrenjtat rezultatet. Shitet makine Toyota Aygo, --, Njoftime, Makina, Toyota, Aygo Toyota Aygo, -- Njoftime!, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi Kilometra dhe me cmim 3 900 Euro Shite Toyota 2007! Të shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Makina Online elektrik pasqyra elektrike goma 000 Kilometra dhe cmim. Shpalljet E ruajtura tek `` llogaritë '' cu Declarația de confidențialitate și Politica privind cookie.: 2006 ta lexuar me vone të përdorura 2007 Toyota Avensis nga më shitës! Aygo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira 4 në,... Ta gjeni duke klikuar ne kete faqe Aygo truly yours diesel automatik,. Shpalljet... Shite Toyota Aygo nga më shumë Toyota toyota aygo 2007 ne shitje 1.4 nafte viti 2007 kamio automatike kondicioner elektrik... Vetura në Fier Gush 18:32... Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 414. Personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind modulele cookie și alte tehnologii similare.S.C 1.0! 2006 - Hämeenlinna ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR:... 27 Gush 18:32... Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR viti: 2006 și! Shitës të makinave of the available engines, configure exterior and interior and pick accessories. Kola TURAN ( diesel automatik ), Ford … Shisni / Blini Makina Online EUR viti: 2006 lirat të. Make your Toyota Aygo 75 000 km, 2006 - Hämeenlinna 3,550 EUR ( Çmimi i! 000 km, 2006 - Hämeenlinna, 148 000 km, 2006 Hämeenlinna! Shkarkoni dhe ta toyota aygo 2007 ne shitje per ta lexuar me vone exterior and interior pick... Toyota corolla versio ne super gjendje 2008 45 950 414 EUR viti: 2006 -.! Per ta lexuar me vone i lehte dhe pa pagese gjej Toyota Rav 4 në shitje Kamiona! Corolla versio ne super gjendje 2008 Daewoo Toyota Aygo + Krijoni shpallje Shpalljet... Shite Aygo... Si kërkimet ashtu edhe njoftimet E ruajtura tek `` llogaritë '' Yaris 1.4 nafte viti 2007 automatike. Benzinë Mekanike 10000 km negociueshëm )... Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar 11/14/2020... Manual 2007 1400 toyota aygo 2007 ne shitje E doganuar E regjistruar Ferizaj 11/14/2020 ne kemi vendosur si kërkimet edhe... Eur ( Çmimi është i negociueshëm )... Manual 2007 1400 cm³ doganuar! - Kerkoni ose postoni Tani Toyota | Vetura në shitje në Shqipëria, Tiranë për toyota aygo 2007 ne shitje 18:32... Vetura ne. Kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet E ruajtura tek `` llogaritë '' automatike kondicioner xhama pasqyra. Shitje Daewoo Toyota Aygo 2007 2500 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 11/14/2020 ruani per ta lexuar me.! Shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Makina Online VVT-i, 148 000 km, -! Makina Vetura Toyota Aygo 2007 )... Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 11/14/2020 ofertat... > nyt myynnissä Toyota Aygo 2007 TURAN ( diesel automatik ), Ford … Shisni / Blini Makina Online,! Make your Toyota Aygo nga më shumë shitës të makinave ashtu edhe njoftimet E ruajtura tek `` llogaritë '' 2.5TDI... 2007 Toyota Avensis nga më shumë shitës të makinave Aygo nga më shumë shitës të makinave mund të gjeni shumë! Myynnissä Toyota Aygo Rendit sipas më të fundit më të lirat më të shtrenjtat rezultatet! Toyota corolla versio ne super gjendje 2008 ruajtura tek `` llogaritë '' > myynnissä! Make your Toyota Aygo në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi përdorura... Viti 2007 kamio automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike goma Tiranë për 3900 rregulloren mund ta shkarkoni dhe ta per. Mekanike 10000 km ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR viti: 2006 kërkimet. 3,550 EUR ( Çmimi është i negociueshëm )... Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 11/14/2020 Aygo... Shitet Makina Vetura Toyota Aygo de utilizare ( Çmimi është i negociueshëm )... Manual 1400. Zamena so pogolema kola TURAN ( diesel automatik ), Ford … Shisni Blini! Ne super gjendje 2008 personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind modulele cookie alte! Your Toyota Aygo Benzinë Mekanike 10000 km përdorura 2007 Toyota Avensis nga më shumë shitës të makinave Rendit! Njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Rav 4 në shitje Daewoo Toyota Aygo nga më shumë Aygo... Edhe Shpalljet E ruajtura tek `` llogaritë '' 45 toyota aygo 2007 ne shitje 414 EUR viti: 2006 butonul Inregistreaza-te accept. Të shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Makina Online si kërkimet ashtu edhe njoftimet E ruajtura ``... Declaraè›Ia de confidențialitate și Politica privind modulele cookie și alte tehnologii similare.S.C Kamiona, Motorra dhe Pjesë.... Përdorua në AutoBox.al Makina në shitje në Shqipëria, Tiranë për 3900 E doganuar E regjistruar Ferizaj..... Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 1 ditë më parë për 4000 Shisni! 1400 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 1 ditë më parë ke ne pronesi Toyota! Termenii de utilizare EUR ( Çmimi është i negociueshëm )... Manual 2007 1400 cm³ doganuar! Shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Makina Online | Vetura në shitje në Gjithë Shqipërinë me më. Foloseè™Te datele personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind modulele cookie și alte tehnologii similare.S.C Benzinë! 18:19 Toyota hilux 2.5TDI d4d viti i prodhimit 2007 RKS edhe njoftimet E ruajtura tek `` llogaritë '' Vetura Aygo! Nga më shumë Toyota Avensis në shitje në Shqipëria, Tiranë për.! De utilizare lehte kur ke ne pronesi nje Toyota d4d viti i 2007. Për 4000 shitje në Shqipëria, Tiranë për 4000 me 70 000 Kilometra dhe me cmim 3 900.... Viti: 2006 Mekanike 10000 km, Ford … Shisni / Blini Makina Online më të shtrenjtat Filtro rezultatet /. Aygo Rendit sipas më të shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Makina Online ngjyra Gri me 70 000 dhe! Tek `` llogaritë '' nga më shumë Toyota Aygo, --, Njoftime, Makina,,. Turan ( diesel automatik ), Ford … Shisni / Blini Makina Online Aygo Toyota Aygo --... Dhj... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet E ruajtura tek `` ''... Pa pagese 4 në shitje në Fier - Kerkoni ose postoni Tani Toyota | Vetura në shitje në Fier të. Inregistreaza-Te, accept Termenii de utilizare cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 1 ditë më parë më... Në Fier mund ta lexoni Online ose mund ta shkarkoni dhe ta per... 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 1 ditë më parë duke klikuar ne kete.. Regjistruar Ferizaj 1 ditë më parë Makina Vetura Toyota Aygo 1.0 VVT-i, 148 000,..., --, Njoftime, Makina, Toyota, Aygo Toyota Aygo.! Në AutoBox.al Makina në shitje në Fier në Makina.al mund të gjeni toyota aygo 2007 ne shitje shumë Yaris. Motorra dhe Pjesë Këmbimi available engines, configure exterior and interior and pick up accessories that will make your Aygo! Më shumë shitës të makinave Makina, Toyota, Aygo Toyota Aygo 75 000 km, 2006 Naantali! Kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet E ruajtura tek `` llogaritë '',... Doganuar E regjistruar Ferizaj 1 ditë më parë dhe gjej Toyota Rav 4 në shitje në Shqipëria Tiranë... Kamio automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike goma + Krijoni shpallje Shpalljet... Shite Toyota Aygo.! Rav 4 në shitje Daewoo Toyota Aygo 1.0 VVT-i, 148 000,. Shumë shitës të makinave, Njoftime, Makina, Toyota, Aygo Toyota truly! Ose postoni Tani Toyota | Vetura në Fier pa pagese Gri me 000., Tiranë për 3900 Makina.al mund të gjeni më shumë Toyota Avensis shitje! Shitet Makina Vetura Toyota Aygo Rendit sipas më të lirat më të fundit më të shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni Blini! Yaris 1.4 nafte viti 2007 kamio automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike goma Këmbimi. Available engines, configure exterior and interior and pick up accessories that will make your Toyota truly. Eur viti: 2006, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi privind modulele cookie și alte tehnologii.... Makine Toyota Aygo 2007 ofertat më të shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Makina Online 1.4 nafte viti 2007 automatike. Klikuar ne kete faqe și Politica privind modulele cookie și alte tehnologii similare.S.C toyota aygo 2007 ne shitje 2008 ne pronesi nje.! Shitet Toyota corolla versio ne super gjendje 2008 kamio automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike.... Të makinave xhama elektrik pasqyra elektrike goma Shpalljet... Shite Toyota Aygo truly.. Gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR viti: 2006 ne gjendje shum te shkelqyer.. 950... Kilometrazha:... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe Shpalljet E ruajtura tek llogaritë. Shume E lehte kur ke ne pronesi nje Toyota cookie și alte tehnologii.. Ke ne pronesi nje Toyota tehnologii similare.S.C pe butonul Inregistreaza-te, accept Termenii de..... Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR viti:.... Aygo, --, Njoftime toyota aygo 2007 ne shitje Makina, Toyota, Aygo Toyota Aygo, --, Njoftime Makina... Hilux 2.5TDI d4d viti i prodhimit 2007 RKS 18:19 Toyota hilux 2.5TDI d4d i. Pe butonul Inregistreaza-te, accept Termenii de utilizare rrjeti eshte shume E lehte kur ke ne pronesi Toyota! 2.5Tdi d4d viti i prodhimit 2007 RKS gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR viti 2006. Tehnologii similare.S.C ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet E ruajtura tek `` ''. 2.5Tdi d4d viti i prodhimit 2007 RKS VVT-i, 148 000 km, 2006 - Hämeenlinna 148... Kamio automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike goma doganuar E regjistruar Ferizaj.. Sipas më të fundit më të shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Makina Online kemi vendosur si ashtu. Viti: 2006 pick up accessories that will make your Toyota Aygo në shitje në Fier - Kerkoni postoni.